Istra, Pula: Prizemni stan s vrtom
Štinjan, Pula
223.500€
3 663 €/m2
Tip
Apartman
Površina
61 m2
Struktura
3
Detalji
- Tip
- Apartman
- Struktura
- 3
- Cijena
- 223.500€
- Površina
- 61 m2 (3 663 €/m2)
- Kat
- Prizemlje
- Terasa
- Da
- Udaljenost od mora
- 1000m
- Parkirno mjesto
- Da
- Ažuriran
- 23.05.2026
- ID
- 105716
Opis
Kvalitetan stan u prizemlju dostupan je unutar vrhunskog projekta novogradnje smještenog u Štinjanu, jednoj od najpoželjnijih stambenih zona u blizini Pule. Ovaj moderan projekt nudi pažljivo osmišljene stanove idealne za ugodan život, odmor ili dugoročnu investiciju u nekretnine u Istri.
Stan je dio pažljivo planiranog stambenog kompleksa koji se sastoji od više zgrada, razvijenih s naglaskom na funkcionalnost, trajnost i suvremeni arhitektonski dizajn. Raspored prostora optimiziran je za svakodnevni život te omogućuje praktičan i udoban boravak uz izravan izlaz u privatni vrt, što dodatno povećava vrijednost nekretnine.
Svaka jedinica prodaje se kao cjelina te uključuje vlastito parkirno mjesto i spremište, čime se osigurava dugoročna iskoristivost i praktičnost. Projekt je osmišljen prema suvremenim standardima stanovanja, s uređenim okolišem, zelenim površinama i infrastrukturom za punjenje električnih vozila.
Gradnja se izvodi armirano-betonskom konstrukcijom uz korištenje vrhunskih materijala, što jamči dugoročnu sigurnost i kvalitetu. Zgrade se ističu elegantnim fasadama i modernim zelenim krovovima koji doprinose energetskoj učinkovitosti. Vanjska stolarija izrađena je od PVC-a u antracit boji s dvoslojnim staklom, električnim roletama i komarnicima.
Interijeri su uređeni prema visokim standardima, s vrhunskom talijanskom keramikom, modernom sanitarijom i mogućnošću odabira podnih obloga tijekom gradnje. Kupci mogu pri