ISTRA, PULA- Stan u novogradnji na mirnoj lokaciji! Kaštanjer, Pula 255.000€ 4 553 €/m2 Oglas nije aktivan 6 Slične nekretnine ISTRA, PULA - Ekskluzivno! Komforan stan nadomak centra grada 255.000€ 59 m2 ISTRA, PULA - Stan u novogradnji na mirnoj lokaciji! 255.000€ 56 m2 Kaštanjer – stan s 2 SS na top lokaciji -novogradnja! 259.200€ 81 m2 Istra, Pula, 61.85m2, uređen stan s dvije lođe 259.500€ 61 m2 ISTRA, PULA - Stan s velikim vrtom na izvrsnoj lokaciji, mogućnost kupnje na k 250.000€ 79 m2 ISTRA, PULA - 3S+DB stan u centru s parkingom 83 m2 260.000€ 83 m2 Kaštanjer – izvrstan stan s 2 SS -novogradnja! 246.500€ 77 m2 Kaštanjer – odličan stan s 2 SS -novogradnja! 246.500€ 77 m2 ISTRA, PULA Prekrasan obiteljski stan na odličnoj lokaciji! 265.000€ 101 m2 ISTRA, PULA - Stan u novogradnji na mirnoj lokaciji! 244.800€ 54 m2 ISTRA, PULA- Stan u novogradnji na mirnoj lokaciji! 275.400€ 57 m2 ISTRA, PULA - Trosobni stan u novogradnji na top lokaciji 289.000€ 93 m2