Kaštanjer – odličan stan s 2 SS -novogradnja!
Kaštanjer, Pula
246.500€
3 201 €/m2
Tip
Stan
Površina
77 m2
Struktura
3
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 3
- Cijena
- 246.500€
- Površina
- 77 m2 (3 201 €/m2)
- Kat
- Prizemlje
- Garaža
- Da
- Ažuriran
- 07.05.2026
- ID
- 107889
Opis
Istra, Pula
Na atraktivnoj lokaciji u Puli, u naselju Kaštanjer, izgraditi će se moderni stambeni kompleks koji se sastoji od 6 manjih zgrada, svaka s 4 stana. Završetak gradnje planiran je 2027. godine.
Na prodaju je stan u prizemlju površine 72 m², koji se sastoji od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na vrt površine cca 80 m². Stanu pripadaju dva parkirna mjesta.
Kvalitetna oprema uključuje:
- PVC stolariju s troslojnim staklom
- Komarnike i električne rolete
- Podno grijanje u kupaonici
- Klimatizaciju
Ne propustite ovaj stan na top lokaciji!
ID KOD AGENCIJE: 1041-550
Kontakt info
- Agencija
-
Diamond Real Estate
- Kontakt osoba
- Robert Pinzan
- Telefon 1
- + 385 (0)52 210... Prikaži broj
- Adresa
- Partizanska 5A
- Poreč, Hrvatska
Slične nekretnine
Kaštanjer – izvrstan stan s 2 SS -novogradnja!
- 246.500€ 77 m2
ISTRA, PULA - Stan u novogradnji na mirnoj lokaciji!
- 244.800€ 54 m2
ISTRA, PULA- Stan u novogradnji na mirnoj lokaciji!
- 255.000€ 56 m2
ISTRA, PULA - Stan u novogradnji na mirnoj lokaciji!
- 255.000€ 56 m2
Kaštanjer – stan s 2 SS na top lokaciji -novogradnja!
- 259.200€ 81 m2
Istra, Pula, 61.85m2, uređen stan s dvije lođe
- 259.500€ 61 m2
ISTRA, PULA - 3S+DB stan u centru s parkingom 83 m2
- 260.000€ 83 m2
ISTRA, PULA Prekrasan obiteljski stan na odličnoj lokaciji!
- 265.000€ 101 m2
Istra, Pula, Kaštanjer, novogradnja, 2s+db