OTOK RAB, BARBAT - Ekskluzivan stan na top lokaciji s otvorenim pogledom na mor
Barbat na Rabu, Rab
474.000€
4 989 €/m2
Tip
Stan
Površina
95 m2
Struktura
3
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 3
- Cijena
- 474.000€
- Površina
- 95 m2 (4 989 €/m2)
- Površina zemljišta
- 67
- Kat
- 1
- Grijanje
- Sustav grijanja, klimatizacije i ventilacije
- Terasa
- Da
- Udaljenost od mora
- 150m
- Parkirno mjesto
- Da
- Ažuriran
- 16.05.2026
- ID
- 108453
Opis
OTOK RAB, BARBAT - Ekskluzivan stan na top lokaciji s otvorenim pogledom na more
Rijetko se na tržištu pojavi nekretnina koja ima sve što tražite - otvoren pogled na more, suvremeni dizajn, privatnost, vlastitu okućnicu i vrhunske materijale. Ovaj stan u Barbatu na otoku Rabu upravo je takva prilika!!
Uz dva privatna parkirna mjesta i električnu punionicu, natkrivenu terasu s pogledom na more te dodatnu okućnicu koja pruža prostor za opuštanje, ova nekretnina nudi nešto što se na Rabu rijetko pronalazi.
Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji - Barbat na otoku Rabu - predstavljamo moderan stan od 78,15 m2 u novogradnji, na prvom katu, s otvorenim pogledom na more i grad.
Orijentacija stana je SI-JZ, što osigurava obilje prirodnog svjetla i ugodnu atmosferu tijekom cijelog dana, uz prekrasne zalaske sunca.
Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, dodatnog toaleta, tehničke prostorije te prostranog open-space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom. Iz dnevnog dijela izlazi se na natkrivenu terasu s pogledom na more.
Nekretnini pripada vlastita okućnica - vanjska terasa s priključcima vode, struje i odvodnje te dva parkirna mjesta s električnom punionicom za automobile.
Oprema uključuje podno grijanje u dnevnom dijelu i kupaonici, klima uređaje u svim prostorijama, električni radijator u kupaonici te kvalitetnu keramiku i parkete u sobama.