RIJEKA, GORNJA VEŽICA – Jednosobni stan s prekrasnim pogledom na Kvarner! Gornja Vežica, Rijeka 135.000€ 3 970 €/m2 Oglas nije aktivan 6 Slične nekretnine Rijeka, Gornja Vežica, 1s+db, 34.23m2, lođa 133.000€ 34 m2 Gornja Vežica, 1SKL za manju adaptaciju 139.000€ 36 m2 GORNJA VEŽICA, STAN S PANORAMSKIM POGLEDOM 139.000€ 34 m2 RIJEKA, DONJA VEŽICA - 2KL, 40 m2, Uredna stambena zgrada! 154.000€ 40 m2 Stan Donja Vežica 160.000€ 41 m2 Stan Donja Vežica 170.000€ 55 m2 SAMO KOD NAS !!! Rijeka, Gornja Vežica, 33m2, 1-sobni stan 155.000€ 33 m2 Donja Vežica – 2S+DB stan s balkonom na odličnoj lokaciji 179.000€ 51 m2 Donja Vežica - prodaja dvosobnog stana s balkonom 180.500€ 50 m2 DONJA VEŽICA, STAN NA TRAŽENOJ LOKACIJI 181.000€ 50 m2 RIJEKA, DONJA VEŽICA - 2SKL, 50m2, lođa, lift, nova fasada 182.000€ 50 m2 RIJEKA, DONJA VEŽICA – Uređen dvosobni stan s pogledom na more i balkonom 182.000€ 50 m2