ISTRA, ROVINJ - Prostrano građevinsko zemljište / I2 – proizvodno-poslovna
Rovinjsko Selo, Rovinj
217.000€
90 €/m2
Tip
Zemljiste
Površina
2411 m2
Detalji
- Tip
- Zemljiste
- Cijena
- 217.000€
- Površina
- 2411 m2 (90 €/m2)
- Udaljenost od mora
- 7000m
- Ažuriran
- 08.05.2026
- ID
- 65394
Opis
ISTRA, ROVINJ - Prostrano građevinsko zemljište / I2 – proizvodno-poslovna namjena
Najatraktivniji pitoreskni istarski grad Rovinj, sa starogradskom jezgrom pod UNESCO-ovom zaštitom, vječna je inspiracija romantičara i umjetnika i jedna od najrazvijenijih turističkih destinacija u Hrvatskoj.
Smješten je na zapadnoj obali Istre i krasi ga izrazito razveden arhipelag sa čak 14 otočića i 6 hridi, duž 67 kilometara priobalja koje je zaštićena prirodna baština.
Prekrasna razvedena obala, specifična blaga mediteranska mikroklima, izvrsna gastronomska ponuda, cjelogodišnja kulturna događanja i simpatični i ljubazni domaćini, čine ovo mjesto čarobnim.
Na svega nekoliko minuta vožnje od Rovinj i njegovih prepoznatljivih plaža, smjestilo se građevinsko zemljište koje predstavlja odličnu priliku za investiciju i razvoj poslovnog projekta.
Riječ je o građevinskom zemljištu pravilnog oblika, ukupne površine 2.411 m², s mogućnošću izgradnje proizvodno-poslovne građevine.
Može se graditi:
* poslovni objekti
* proizvodne hale i radionice
* skladišta
* servisni i obrtnički objekti
* manji pogoni tihe proizvodnje
* uredski/prodajni prostori povezani s djelatnošću
Teren je ravan i u potpunosti očišćen, što budućem vlasniku omogućuje jednostavan i brz početak realizacije projekta bez većih pripremnih radova.
Zemljište ima pristup s jedne strane direktno uz glavnu prometnicu, dok se s druge strane dolazi sporednim javnim putem.