Stan PRODAJA NOVOGRADNJA Varaždin (centar)

Centar, Varaždin

372.890€

3 517 €/m2

Tip

Stan

Površina

106 m2

Struktura

4.5

Detalji

Tip
Stan
Struktura
4.5
Cijena
372.890€
Površina
106 m2 (3 517 €/m2)
Kat
1
Ažuriran
12.05.2026
ID
108155

Opis

PRODAJE SE moderan stan u novogradnji Varaždin (centar) bruto površine (NKP 106,54 m2) smješten na 1. katu stambeno-poslovne zgrade visoke kvalitete u mirnom i atraktivnom okruženju. Stan se sastoji od: - ulazni prostor, hodnik, master soba sa kupaonicom, dječja soba 1, dječja soba 2, kupaonica, gospodarstvo, WC, ostava, kuhinja, blagovaona / dnevni boravak, lođa + natkrivena terasa.

- završetak gradnje: kraj 2026. godine,
- zgrada je armirano betonske konstrukcije sa 20 cm debljine izolacijske fasade što osigurava toplinsku i zvučnu izolaciju,

- zgrada je opremljena modernim dizalom za dodatnu praktičnost,

- A+ energetski razred,

- orijentacija: jug - istok,

- stan oznake S3 smješten je na 1. katu zgrade sa ukupno 4 stambene jedinice i 1 poslovnim prostorom (tiha djelatnost),

- podno grijanje u svim prostorijama stana pomoću električne dizalice topline što osigurava energetski učinkovito i ugodno stanovanje,

- PVC stolarija sa 3-slojnim IZO staklima (vanjska u antracit boji / unutarnja bijela), osigurava optimalnu izolaciju i moderan izgled,

- ulazna protuprovalna i protupožarna vrata,

- ograde za terasu izrađene od laserski rezanog metala,

- stanu S3 pripada jedno vanjsko nenatkriveno parkirno mjesto + mogućnost kupnje parkirnog boksa površine 14,25 m2 (NKP 7,13 m2) u prizemlju zgrade sa vanjskim spremištem po cijeni od 24.955,00 EUR,

- način plaćanja: 30% iznosa kapare pri potpisu predugovora

Kontakt info

Estera Nekretnine