Stan PRODAJA NOVOGRADNJA Varaždin (centar)
Centar, Varaždin
366.065€
3 519 €/m2
Tip
Stan
Površina
104 m2
Struktura
4.5
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 4.5
- Cijena
- 366.065€
- Površina
- 104 m2 (3 519 €/m2)
- Kat
- 1
- Ažuriran
- 12.05.2026
- ID
- 108156
Opis
PRODAJE SE moderan stan u novogradnji bruto površine (NKP 104,59 m2) smješten na 1. katu stambeno-poslovne zgrade visoke kvalitete u mirnom i atraktivnom okruženju, blizina centra Varaždina. Stan se sastoji od: - ulazni prostor, hodnik, master soba sa kupaonicom, dječja soba 1, dječja soba 2, kupaonica, gospodarstvo, WC, ostava, kuhinja, blagovaona / dnevni boravak, lođa + natkrivena terasa.
- završetak gradnje: kraj 2026. godine,
- zgrada je armirano betonske konstrukcije sa 20 cm debljine izolacijske fasade što osigurava toplinsku i zvučnu izolaciju,
- zgrada je opremljena modernim dizalom za dodatnu praktičnost,
- A+ energetski razred,
- orijentacija: jug - istok,
- stan oznake S2 smješten je na 1. katu zgrade sa ukupno 4 stambene jedinice i 1 poslovnim prostorom (tiha djelatnost),
- podno grijanje u svim prostorijama stana pomoću električne dizalice topline što osigurava energetski učinkovito i ugodno stanovanje,
- PVC stolarija sa 3-slojnim IZO staklima (vanjska u antracit boji / unutarnja bijela), osigurava optimalnu izolaciju i moderan izgled,
- ulazna protuprovalna i protupožarna vrata,
- ograde za terasu izrađene od laserski rezanog metala,
- stanu S2 pripada jedno vanjsko nenatkriveno parkirno mjesto + mogućnost kupnje parkirnog boksa površine 14,25 m2 (NKP 7,13 m2) u prizemlju zgrade sa vanjskim spremištem po cijeni od 24.955,00 EUR,
- način plaćanja: 30% iznosa kapare pri potpisu predu
Kontakt info
- Agencija