Kućica u okolici Peroja
Peroj, Vodnjan
100.000€
2 272 €/m2
Tip
Kuća
Površina
44 m2
Struktura
5+
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 5+
- Cijena
- 100.000€
- Površina
- 44 m2 (2 272 €/m2)
- Površina zemljišta
- 243
- Ažuriran
- 19.05.2026
- ID
- 105357
Opis
Prodaje se kuća s dodatnom mobilnom kućom smještena na uređenoj parceli, savršena za obiteljski odmor ili turistički najam.
Opis nekretnine:
Kuća 820m2) sastoji se od npr. dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice i spavaćih sobe, funkcionalnog je rasporeda i pogodna za svakodnevnu uporebu. Uz kuću se nalazi mobilna kuća koja pruža dodatni smještaj – idealna za goste, iznajmljivanje ili kao privatni prostor za odmor. Sastoji se od kuhinje, kupaonice i dvije sobe. Izvor struje su solarni paneli, tekuća voda se koristi iz spremnika 1000l.
Okućnica je uređena i nudi dovoljno prostora za opuštanje, vrt ili dodatne sadržaje poput roštilja i dječjeg igrališta.
Ove kućice su idealne za sve koji žele svoj miru blizini mora i niske troškove održavanja, jel kuća funkcionira skroz zasebno i takoreći samoodrživa je.
Ne propustite priliku, kontaktirajte nas za više informacija i razgledavanje
ID KOD AGENCIJE: 1051-35
Kontakt info
- Agencija
-
Diamond Real Estate
- Kontakt osoba
- Robert Pinzan
- Telefon 1
- + 385 (0)52 210... Prikaži broj
- Adresa
- Partizanska 5A
- Poreč, Hrvatska
Slične nekretnine
Kuća s dvorištem u Peroju
- 195.000€ 41 m2
ISTRA, PEROJ - Prava istarska priča!
- 300.000€ 65 m2
Kuća na dvije etaže s prostranom okućnicom - Peroj
- 350.000€ 215 m2
ISTRA, PEROJ - Dvojna moderna kuća s bazenom
- 439.000€ 111 m2
ISTRA, PEROJ - Kuća za odmor u blizini mora
- 560.000€ 125 m2
Vodnjan-okolica, Kamena Vila s bazenom u srcu Istre