Predivno građevinsko zemljište s dozvolama i infrastrukturom
Žminj
120.000€
129 €/m2
Tip
Zemljiste
Površina
930 m2
Detalji
- Tip
- Zemljiste
- Cijena
- 120.000€
- Površina
- 930 m2 (129 €/m2)
- Ažuriran
- 09.05.2026
- ID
- 107966
Opis
Istra, okolica Žminja, građevinsko zemljište s projektom, plaćenim komunalnim doprinosima, voda i struja na terenu
Na prodaju je prekrasno građevinsko zemljište površine 930 m2 smješteno u malom mjestu između Kanfanara i Žminja, lokaciji idealnoj za gradnju obiteljske kuće, vile za odmor ili investicijskog projekta.
Na terenu su već dostupni priključci vode i struje, čime se dodatno ubrzava početak gradnje i smanjuju budući troškovi investicije. Parcela se nalazi u ugodnom i zelenom okruženju koje pruža mir i privatnost, dok istovremeno nudi izvrsnu prometnu povezanost zahvaljujući blizini čvorišta autoceste. Zemljište je pravilnog oblika, ravno i vrlo iskoristivo, što budućem vlasniku omogućuje jednostavno planiranje i realizaciju gradnje. Posebnu prednost predstavlja već ishodovana građevinska dozvola, kao i dostupna kompletna projektna dokumentacija koja je na raspolaganju na zahtjev.
Lokacija omogućuje brz dolazak do svih važnijih sadržaja i destinacija u Istri. Žminj sa svim potrebnim sadržajima poput trgovina, restorana, škole, autobusne stanice i ostalih svakodnevnih sadržaja udaljen je svega 3 kilometra odnosno nekoliko minuta vožnje. Rovinj, jedna od najpoželjnijih turističkih destinacija na Jadranu, nalazi se na oko 25 minuta vožnje, dok je Zračna luka Pula udaljena manje od pola sata.
Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji traže kvalitetno zemljište spremno za gradnju na odličnoj
Kontakt info
- Agencija