OPATIJA, IČIĆI, POLJANE- kuća za adaptaciju s predivnim pogledom na more i o

Poljane, Opatija

285.000€

1 397 €/m2

Oglas nije aktivan 6
Kuca, Opatija, Poljane, prodaja, 285000 €, 204 m2
Kuca, Opatija, Poljane, prodaja, 285000 €, 204 m2
Kuca, Opatija, Poljane, prodaja, 285000 €, 204 m2
Kuca, Opatija, Poljane, prodaja, 285000 €, 204 m2
Kuca, Opatija, Poljane, prodaja, 285000 €, 204 m2
Kuca, Opatija, Poljane, prodaja, 285000 €, 204 m2

Slične nekretnine