OPATIJA, IČIĆI - vrhunski stan u centru Ičića

Ičići, Opatija

896.000€

7 000 €/m2

Tip

Stan

Površina

128 m2

Struktura

3

Grijanje

Sustav grijanja, klimatizacije i ventilacije

Detalji

Tip
Stan
Struktura
3
Cijena
896.000€
Površina
128 m2 (7 000 €/m2)
Kat
Prizemlje
Grijanje
Sustav grijanja, klimatizacije i ventilacije
Udaljenost od mora
50m
Garaža
Da
Parkirno mjesto
Da
Namještenost
Namješten
Ažuriran
17.05.2026
ID
104917

Opis

OPATIJA, IČIĆI - vrhunski stan u centru Ičića

Dobili smo u ponudu visokovrijednu nekretninu.

Stan je dio ekskluzivne stambene zgrade sa bazenom na korištenje.

Opremljen je vrhunskim namještajem, a kvalitetni materijali i obilje prirodnog svjetla stvaraju sofisticiran
te vrlo ugodan ambijent.
Sastoji se od 2 hodnika, 2 kupaone, 2 spavaće sobe te kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom.
Interijer stana pažljivo je osmišljen u suvremenom stilu, spajajući estetiku s funkcionalnošću.
Ponos ove nekretnine svakako je terasa od 14 m² s koje se pruža predivan panoramski pogled na Kvarnerski zaljev
– idealna za uživanje u jutarnjoj kavi, večernjem odmoru ili druženjima.

Udaljenost do mora iznosi svega 50 metara, dok su svi ključni sadržaji – šetnica Lungomare, restorani, trgovine, pošta, škola, vrtić i
javni prijevoz na svega nekoliko koraka.

Stanu pripada jedno parkirno mjesto 14m2 na okućnici i jedno u garaži, te spremište u podrumu površine 4,20m2.

Poštovani potencijalni kupci, drago nam je što pokazujete interes za nekretnine iz naše ponude.
Za više informacija i dogovor u vezi s razgledom nekretnine slobodno nas kontaktirajte.

Razgledavanje nekretnine moguće je isključivo uz potpis ugovora o posredovanju u prometu nekretnina.

Agencijska provizija se naplaćuje u skladu s Općim uvjetima poslovanja.