OPATIJA, OPRIĆ - STAN U NOVOGRADNJI S POGLEDOM NA MORE
Oprić, Opatija
330.000€
5 689 €/m2
Tip
Stan
Površina
58 m2
Struktura
1
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 1
- Cijena
- 330.000€
- Površina
- 58 m2 (5 689 €/m2)
- Kat
- Prizemlje
- Ažuriran
- 15.05.2026
- ID
- 108421
Opis
OPATIJA, IKA - MODERAN STAN U NOVOGRADNJI S POGLEDOM NA MORE, VRTOM I 2 PARKIRNA MJESTA
U ponudi imamo predivan moderan stan u novogradnji na jako atraktivnoj lokaciji u blizini mora, idealan za miran i kvalitetan život, ali i kao izvrsna investicija za turistički najam ili dugoročno stanovanje. Ovaj elegantno uređen jednosoban stan površine 58 m² spoj je suvremenog dizajna i iznimno ugodne atmosfere. Stan se prodaje potpuno namješten, opremljen vrhunskim i modernim namještajem te kvalitetnom tehnikom, zadovoljavajući najviše standarde stanovanja. Prostran i funkcionalan raspored pruža maksimalnu udobnost, dok velike staklene stijene prostoru daju obilje prirodnog svjetla i otvaraju pogled prema moru i zelenilu, stvarajući osjećaj privatnosti i luksuza. Posebnu čar ovom stanu daje balkon sa predivnim pogledom i na zelenilo na kojem možete uživati u jutarnjoj kavi, zalascima sunca i opuštajućem mediteranskom ambijentu. Stan je idealan za sve koji traže moderan stan s pogledom na more, atraktivan apartman blizu plaže i svih važnih sadržaja. Nekretnini pripadaju čak dva parkirna mjesta i vlastiti vrt na korištenje, što predstavlja veliku prednost i dodatnu vrijednost, posebno na ovako traženoj lokaciji. Mir, privatnost i moderan stil života čine ovaj stan savršenim izborom za život ili investiciju na Jadranu
ID KOD AGENCIJE: 3007-9
Kontakt info
- Agencija
-
Diamond Real Estate
- Kontakt osoba
- Robert Pinzan
- Telefon 1