Istra, Poreč: Luksuzna vila s bazenom i pogledom na more
Poreč
1.450.000€
5 034 €/m2
Tip
Kuća
Površina
288 m2
Struktura
4
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 4
- Cijena
- 1.450.000€
- Površina
- 288 m2 (5 034 €/m2)
- Površina zemljišta
- 814
- Terasa
- Da
- Udaljenost od mora
- 1000m
- Namještenost
- Namješten
- Ažuriran
- 11.05.2026
- ID
- 105431
Opis
Smještena u srcu očaravajuće Istre, u mirnom i ekskluzivnom okruženju u blizini Poreča, ova impresivna mediteranska vila predstavlja savršen spoj elegancije, privatnosti i vrhunske kvalitete gradnje. Nekretnina pruža iznimno životno iskustvo te je idealan izbor za kupce koji traže prestižnu rezidenciju ili sigurnu investiciju u jednoj od najpoželjnijih regija Hrvatske.
Ova luksuzna vila, izgrađena 2018. godine, prostire se na 288 m² stambenog prostora te se nalazi na pažljivo uređenoj parceli od 814 m². Svaki detalj nekretnine osmišljen je s ciljem postizanja maksimalne udobnosti, funkcionalnosti i estetske vrijednosti, uz očuvanje profinjenog mediteranskog karaktera.
Vila raspolaže s tri prostrane spavaće sobe, od kojih svaka ima vlastitu elegantno uređenu kupaonicu, čime se osigurava potpuna privatnost i komfor za vlasnike i goste. Otvoreni dnevni boravak, povezan s potpuno opremljenom modernom kuhinjom, obiluje prirodnim svjetlom i odiše luksuzom. Interijer je dodatno obogaćen dizajnerskim namještajem visoke klase, pažljivo biranim dekorativnim elementima, sofisticiranom rasvjetom i vrhunskim tkaninama koje naglašavaju osjećaj elegancije.
Vanjski prostor nudi jedinstveno iskustvo – privatni bazen, sunčalište, mediteranski vrt i natkrivenu terasu idealnu za objedovanje na otvorenom. Ovaj prostor osmišljen je za potpuno opuštanje i druženje, uz maksimalno uživanje u mediteranskoj klimi. Krovna terasa s pogledom na more dodatno