EKSKLUZIVNA VILA U IZGRADNJI S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE
Poreč
1.650.000€
5 500 €/m2
Tip
Kuća
Površina
300 m2
Struktura
6
Grijanje
Podno grijanje
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 6
- Cijena
- 1.650.000€
- Površina
- 300 m2 (5 500 €/m2)
- Površina zemljišta
- 1400
- Grijanje
- Podno grijanje
- Terasa
- Da
- Udaljenost od mora
- 6000m
- Parkirno mjesto
- Da
- Ažuriran
- 12.05.2026
- ID
- 107834
Opis
U mirnom i prestižnom dijelu Istre, nedaleko od Poreč, smještena je ova impresivna vila u izgradnji koja već na prvi pogled otkriva da je riječ o projektu vrhunske kvalitete i promišljene arhitekture. Okružena zelenilom i tišinom, a opet dovoljno blizu mora i svih sadržaja, ova nekretnina predstavlja savršen spoj privatnosti, elegancije i suvremenog načina života.
Vila se prostire na 300 m² stambene površine, smještena na prostranoj parceli od približno 1.400 m², gdje je svaki element pažljivo osmišljen kako bi se postigla savršena ravnoteža između funkcionalnosti i estetike. Već pri samom ulasku prostor odiše svjetlošću i prozračnošću, zahvaljujući velikim staklenim stijenama koje brišu granicu između interijera i eksterijera te otvaraju pogled prema moru. Dnevni boravak, kuhinja i blagovaonica čine skladnu cjelinu u kojoj se suvremeni dizajn susreće s udobnošću, stvarajući idealan prostor za život i druženje.
Poseban naglasak stavljen je na privatnost i komfor, pa se u prizemlju nalazi elegantna spavaća soba s vlastitom kupaonicom, kao i dodatna prostorija koja može služiti kao radna soba ili osobni ured. Na katu se smještaju četiri luksuzne spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonicom i izlazom na terasu, pružajući svakom članu kućanstva ili gostu vlastiti intimni prostor s pogledom koji oduzima dah.
Vanjski dio vile osmišljen je kao prava mala oaza hedonizma. Prostrana terasa s vanjskom kuhinjom poziva na uživanje u