GORSKI KOTAR, STARI LAZ - zemljište i idejni projekt za izgradnju prvog boutiq

Stari Laz, Ravna Gora

2.999.000€

98 €/m2

Oglas nije aktivan 6
Zemljiste, Ravna Gora, Stari Laz, prodaja, 2999000 €, 30560 m2