RIJEKA, TURNIĆ - Hitna prodaja: ekskluzivan stan 3S+DB s terasom s pogledom na Turnić, Rijeka 490.000€ 4 579 €/m2 Novo Oglas nije aktivan 6 Slične nekretnine Turnić, 114.75m2, 3s+db, terasa, parking 490.000€ 114 m2 TURNIĆ, OBITELJSKI STAN S TERASOM, U NOVOGRADNJI 490.000€ 107 m2 Stan u novogradnji, sa prekrasnom terasom 490.000€ 108 m2 RIJEKA, TURNIĆ - ekskluzivan stan 3S+DB s terasom s pogledom na more u zgradi 490.000€ 107 m2 Turnić – Luksuzan 3S+DB s terasom i pogledom na more 490.000€ 130 m2 Rijeka, Turnić, 3s+db, 114.75m2, terasa, pogled na more 490.000€ 114 m2 Stan Rijeka Novogradnja 3s+db 110m2 + 2 parkirna mjesta 434.000€ 114 m2 Stan Rijeka Novogradnja 3s+db pogled parking 418.000€ 103 m2 RIJEKA, TURNIĆ - stan potpuno adaptiran 70m2, DB+1S, 2.kat s pogledom na more 350.000€ 70 m2 Rijeka, Turnić, 65.20m2, 3skl, lođa 259.500€ 65 m2 Stan Rijeka Novogradnja 2s+db parking pogled 253.000€ 58 m2 Turnić - prodaja lijepog dvosobnog stana 249.000€ 80 m2