RIJEKA, VIŠKOVO -MODERAN 3S + DB U NOVOGRADNJI
Marčelji, Viškovo
265.000€
2 977 €/m2
Tip
Stan
Površina
89 m2
Struktura
4
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 4
- Cijena
- 265.000€
- Površina
- 89 m2 (2 977 €/m2)
- Površina zemljišta
- 129
- Kat
- Prizemlje
- Ažuriran
- 11.05.2026
- ID
- 108092
Opis
RIJEKA, VIŠKOVO - MODERAN 3S + DB U NOVOGRADNJI
Prodaje se moderan stan u novogradnji na Viškovu, smješten u prizemlju manje stambene zgrade, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada. Stan je funkcionalnog rasporeda te se sastoji od tri spavaće sobe i dnevnog boravka, a dodatnu vrijednost ovoj nekretnini daju privatni vrt, vlastito spremište i dva parkirna mjesta.
Nekretnina je idealna za obiteljski život zahvaljujući mirnoj lokaciji i blizini svih važnih sadržaja poput škole, vrtića, parka, trgovina i ostalih sadržaja potrebnih za ugodan i praktičan život.
Ovaj stan predstavlja odličnu priliku za kupce koji traže kvalitetan stan s okućnicom i osiguranim parkingom, bilo za stanovanje ili kao investiciju.
Za više informacija i razgledavanje slobodno nas kontaktirajte.
ID KOD AGENCIJE: 3005-8
Kontakt info
- Agencija
-
Diamond Real Estate
- Kontakt osoba
- Robert Pinzan
- Telefon 1
- + 385 (0)52 210... Prikaži broj
- Adresa
- Partizanska 5A
- Poreč, Hrvatska
Slične nekretnine
RIJEKA, VIŠKOVO - 3S+DB U NOVOGRADNJI
- 265.000€ 82 m2
MARČELJI, OBITELJSKI STAN S OKUĆNICOM
- 263.000€ 170 m2
RIJEKA,VIŠKOVO-U MODERNOJ NOVOGRADNJI 3S+DB
- 279.000€ 93 m2
RIJEKA,VIŠKOVO-U MODERNOJ NOVOGRADNJI 3S+DB
- 279.000€ 93 m2
VIŠKOVO, MARČELJI - Stan 3S+DB, 145m2, novija gradnja
- 284.000€ 145 m2
VIŠKOVO, MARČELJI - komforan 3s+db, garaža, pogled more
- 240.000€ 98 m2
RIJEKA, VIŠKOVO - MODERAN 2S + DB U NOVOGRADNJI