Pronađeno 10000 oglasa

Prodaje se prostrana kuća s bazenom u mirnom dijelu Poreča, ukupne stambe...

, Poreč

Prodaje se prostrana kuća s bazenom u mirnom dijelu Poreča, ukupne stambene površine cca 260 m², smještena na parceli od... više

595.000€

  • 260m²
    • 15.05.2026

Mali Lošinj - Kuća nadomak mora

Mali Lošinj

Prodaje se odlična kuća drugi red od mora, sa prekrasnim pogledom na more i luku grada! Kuća se proteže na 2 etaže, prizemlje... više

595.000€

  • 200m²
    • 15.05.2026

Istra, Poreč okolica, Prostrana vila s panoramskim pogledom na prodaju

Poreč

Smještena u slikovitom okruženju u blizini Poreča, ova prekrasna vila pruža savršeno utočište za one koji traže ravnotežu... više

595.000€

  • 230m²
    • 15.05.2026

MATULJI, OKOLICA - poslovno stambena zgrada od 350 m2 + okućnica 1000m2

Matulji

MATULJI, OKOLICA - poslovno stambena zgrada od 350 m2 + okućnica 1000m2 Posredujemo u prodaji poslovno-stambene zgrade... više

595.000€

  • 350m²
    • 15.05.2026

Istra, Labin, prizemnica s bazenom, mirno okruženje!

Labin

U ponudi je prekrasna kuća, prizemnica s bazenom i jacuzziem, smještena na izuzetno mirnoj lokaciji, okružena prekrasnom... više

595.000€

  • 165m²
    • 15.05.2026

POREČ, samostojeća kuća sa bazenom...

Poreč

Cca. 10km od centra Poreča, na mirnoj lokaciji, započeta je izgradnja vile sa bazenom od 182,50 m2 ili 141,40 m2 neto površine-... više

595.000€

  • 182m²
    • 15.05.2026

Kuća Kostrena uređeno okućnica 1000m2 pogled

Kostrena Sveta Lucija, Kostrena

Lijepo i kvalitetno adaptirana kuća u primorskom stilu. Ugrađeno centralno etažno na plin. Spojena gradska kanalizacija.... više

595.000€

  • 150m²
    • 14.05.2026

Istra, Poreč, novogradnja, moderna kuća s bazenom

Poreč

Izvrsna i iznimno kvalitetna novogradnja, lijepa i moderna dvojna kuće površine 145.75m2 s bazenom. Ima bazen veličine 13m2,... više

595.000€

  • 145m²
    • 14.05.2026

ISTRA, LABIN, RABAC, PREDIVNO OBNOVLJENA KAMENA KUĆA

Labin

Ova krasna potpuno obnovljena kamena istarska kuća nalazi se u mirnom selu 4 km udaljenom od Labina i 8 km od Rapca i predivnih... više

595.000€

  • 260m²
    • 14.05.2026

NOVI VINODOLSKI, SAMOSTOJEĆA KUĆA S TRI STANA

Novi Vinodolski

NOVI VINODOLSKI, u ponudi je samostojeća kuća s tri stana i ograđenom okućnicom. Sastoji se od prizemlja i dva kata. Stanovi... više

595.000€

  • 320m²
    • 13.05.2026

Istra, Premantura: Luksuzni Penthouse s Pogledom na More

Premantura, Medulin

U Premanturi, Istra, luksuzni penthouse nudi izuzetnu priliku za ekskluzivan život ili vrhunsku investiciju. Smješten u... više

595.000€

  • 130m²
    • 12.05.2026

U ponudi kuća u malom selu, nadomak Labina. Kuća je izgrađena na čak 94...

, Labin

U ponudi kuća u malom selu, nadomak Labina. Kuća je izgrađena na čak 9400m2. Površina kuće je 160m2, a sastoji se od 4 spavaće... više

595.000€

  • 198m²
    • 12.05.2026

Istra, Fažana: Elegantno imanje s dvojnom kućom i bazenom na prodaju

Fažana

Istra, Fažana: Elegantno imanje s dvojnom kućom i bazenom na prodaju Zavirite u miran, privatni raj s ovom jedinstvenom... više

595.000€

  • 165m²
    • 10.05.2026

KANFANAR - novogradnja, mediteranska vila sa bazenom