ISTRA, BUJE - Kuća umjetnika s panoramskim pogedom

Buje

240.000€

1 967 €/m2

Oglas nije aktivan 6
Kuca, Buje, prodaja, 240000 €, 122 m2
Kuca, Buje, prodaja, 240000 €, 122 m2
Kuca, Buje, prodaja, 240000 €, 122 m2
Kuca, Buje, prodaja, 240000 €, 122 m2
Kuca, Buje, prodaja, 240000 €, 122 m2
Kuca, Buje, prodaja, 240000 €, 122 m2

Slične nekretnine