PAG, MANDRE - Moderna novogradnja 80 metara od plaže! S2 Mandre, Kolan 322.280€ 4 028 €/m2 Novo Oglas nije aktivan 6 Slične nekretnine OTOK PAG, MANDRE - Kvalitetna novogradnja 40m od mora 312.000€ 80 m2 PAG, MANDRE - Moderna novogradnja 80 metara od plaže! S6 309.640€ 77 m2 Otok Pag, Mandre, novogradnja, 1. red do mora! 307.204€ 48 m2 PAG, MANDRE, STAN U NOVOGRADNJI PRVI RED DO MORA 306.740€ 51 m2 Mandre – Luksuzni trosobni dvoetažni stan 104,10 m2 s privatnim bazenom, 500 338.328€ 104 m2 OTOK PAG, MANDRE - 2s+db stan u kvalitetnoj novogradnji 305.000€ 87 m2 Apartman 117 m2 sa pogledom na more i vrtom-Mandre, 300 m od plaže 2.KAT 345.000€ 115 m2 PAG, MANDRE - Moderna novogradnja 80 metara od plaže! S8 294.480€ 73 m2 Mandre, stan u vili sa bazenom 350.500€ 82 m2 Apartman 110 m2 sa pogledom na more i vrtom-Mandre, 300 m od plaže PRIZEMLJE 352.000€ 110 m2 PAG, MANDRE - Moderna novogradnja 80 metara od plaže! S3 353.680€ 88 m2 OTOK PAG, MANDRE - Kvalitetna novogradnja 40m od mora 355.000€ 91 m2