Istra, Šišan, građevinsko zemljište
Šišan, Ližnjan
101.000€
149 €/m2
Tip
Zemljiste
Površina
674 m2
Detalji
- Tip
- Zemljiste
- Cijena
- 101.000€
- Površina
- 674 m2 (149 €/m2)
- Ažuriran
- 09.05.2026
- ID
- 107600
Opis
U Šišanu, na lokaciji okruženoj obiteljskim kućama, nalazi se građevinsko zemljište površine 674 m2, idealno za izgradnju obiteljske kuće ili investiciju.
Parcela je pravilnog oblika, potpuno ravna i očišćena, s urednim pristupnim putem, što značajno olakšava planiranje i početak gradnje.
Namjena je stambena, a sva potrebna infrastruktura, uključujući vodu i struju, nalazi se u neposrednoj blizini terena.
Pozicija nudi odličan balans privatnosti i dostupnosti sadržaja, budući da se u blizini nalaze trgovina, kafić, crkva i dječji vrtić, dok su Pula i more udaljeni svega desetak minuta vožnje.
Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja.
ID KOD AGENCIJE: T1811
Margareta Žunić
Voditelj regije Istra, Agent s licencom
Mob: + 38599844... Prikaži broj
Tel: + 38599444... Prikaži broj
E-mail: margaretazunic@four-nekretnine.hr
www.four-nekretnine.hr
Luka Glušac
Suradnik u procesu obuke
Mob: + 38591222... Prikaži broj
Tel: + 38599444... Prikaži broj
E-mail: lukaglusac@four-nekretnine.hr
www.four-nekretnine.hr
Kontakt info
- Agencija
-
Four Nekretnine d.o.o.
- Reg. posrednika br.
- 040441798
- Kontakt osoba
- Four Nekretnine
- Telefon 1
- 05161... Prikaži broj
- Telefon 2
- 38591494... Prikaži broj
- Adresa
- Trpimirova 4A
- Centar
- Rijeka, Hrvatska
Slične nekretnine
Istra, Šišan, građevinsko zemljište
- 100.000€ 802 m2
Istra, Šišan, građevinsko zemljište
- 82.500€ 660 m2
Istra, Šišan, građevinsko zemljište