Novi Vinodolski jednosobni apartman, drugi red do mora
Novi Vinodolski
372.090€
6 890 €/m2
Tip
Stan
Površina
54 m2
Struktura
2
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 2
- Cijena
- 372.090€
- Površina
- 54 m2 (6 890 €/m2)
- Kat
- Prizemlje
- Ažuriran
- 21.10.2026
- ID
- 97982
Opis
Smješten u drugom redu do mora, ovaj jednosobni apartman u prizemlju sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, glavne spavaće sobe s vlastitom kupaonicom, dodatne prostorije koja može poslužiti kao radna soba ili manja spavaća soba, WC-a, utility prostora te prostrane terase od 14,76 m².
Resort obuhvaća brendirane rezidencije i hotelske sadržaje, osmišljene kako bi vlasnicima i gostima pružili maksimalnu udobnost, privatnost i uslugu na razini premium hotela. Arhitektonsko i interijersko rješenje potpisuje međunarodno priznati studio Atellior, čiji dizajn spaja suvremenu eleganciju, mediteranski duh i bezvremensku estetiku, uz korištenje visokokvalitetnih materijala i pažnju prema svakom detalju.
Vlasnicima rezidencija na raspolaganju je bogata infrastruktura resorta, uključujući privatnu plažu s VIP zonom i cabanama, unutarnje i vanjske grijane bazene sa slanom vodom, wellness & spa centar s hamamom i saunama, panoramsku teretanu s pogledom na more, padel teren, owners’ lounge te raznovrsne lounge i zajedničke prostore namijenjene opuštanju i druženju. Ponudu dodatno upotpunjuju vrhunski gastronomski sadržaji, barovi i obiteljski sadržaji, uključujući dječji klub.
Projekt je osmišljen kao servisirani resort, s 24-satnom recepcijom, concierge uslugom, održavanjem zajedničkih prostora, sigurnošću i mogućnošću korištenja širokog spektra à la carte usluga. Vlasnici rezidencija ostvaruju pravo na Accor Owners
Tržišna analiza - Novi Vinodolski
Usporedba ovog oglasa s tržištem
Medijana: 393.637 € · -5% (ispod medijane)
Medijana: 6.495 €/m² · +6% (iznad medijane)
Prosječna cijena
419.062 €
Medijana: 393.637 €
Prosječna površina
74,3 m²
Medijana: 66,5 m²
Prosječna cijena / m²
5.536 €/m²
Medijana: 6.495 €/m²
Raspon cijena
112.000 – 1.517.368 €
Kratki vodič po kvartu
Kratki pregled kvartova u Novi Vinodolski za dvosoban stan - prosječne cijene po m² i broj oglasa u uzorku. Usporedba uključuje: Povile, Klenovica.
Povile ima prosječno 4.038 €/m² - 16% iznad najjeftinijeg dijela grada (Klenovica). U uzorku je 10 oglasa za dvosoban stan, s prosječnom cijenom od 323.700 € i površinom oko 82,5 m².
Klenovica ima prosječno 3.474 €/m² - najjeftiniji dio grada u uzorku. U uzorku je 3 oglasa za dvosoban stan, s prosječnom cijenom od 436.583 € i površinom oko 132,3 m².
Usporedba gradova
Za dvosoban stan u Novi Vinodolski medijana cijene je 393.637 € (prosjek 419.062 €), a medijana po m² 6.495 €/m² (prosjek 5.536 €/m²) - jeftinije od Zadar (4.353 €/m²) i Rijeka (3.505 €/m²).
| Grad | Med. cijena | Med. €/m² | Pros. €/m² | Oglasa |
|---|---|---|---|---|
| Novi Vinodolski trenutni | 393.637 € | 6.495 € | 5.536 € | 319 |
| Split | 480.000 € | 6.380 € -2% | 7.089 € | 67 |
| Zadar | 404.250 € | 4.353 € -33% | 4.471 € | 76 |
| Rijeka | 241.000 € | 3.505 € -46% | 3.777 € | 816 |
| Zagreb | 268.425 € | 3.238 € -50% | 3.206 € | 227 |
| Osijek | 243.000 € | 3.095 € -52% | 3.099 € | 41 |
Za dvosoban stan u Novi Vinodolski trenutno imamo 319 aktivnih oglasa. Na temelju 100 oglasa u ovom pregledu, prosječna cijena iznosi 419.062 €, prosječna površina 74,3 m², a prosječna cijena po m² oko 5.536 €/m². Raspon cijena kreće se od 112.000 – 1.517.368 €.
Statistika usporedbe izračunata na temelju 100 sličnih oglasa u Novi Vinodolski (ukupno 319 aktivnih oglasa iste vrste). Kategorija: dvosoban stan, stan, prodaja.
U Novi Vinodolski je 10% oglasa za dvosoban stan (10 od 100 u uzorku) sniženo u odnosu na prethodnu cijenu. Prosječno sniženje iznosi 8% (oko 35.807 €).
Sniženih oglasa
10%
10/100
Prosj. sniženje
8%
Prosj. iznos
35.807 €
U Novi Vinodolski najviše oglasa (48%) ima cijena u rasponu 300.000 – 500.000 €. Raspodjela po cijenama: 100.000 – 150.000 € (3%), 150.000 – 200.000 € (8%), 200.000 – 300.000 € (24%), 300.000 – 500.000 € (48%), iznad 500.000 € (17%).
Najčešća kvadratura u Novi Vinodolski je 50 – 70 m² (63% oglasa). Raspodjela po površini: do 30 m² (3%), 30 – 50 m² (2%), 50 – 70 m² (63%), 70 – 100 m² (19%), 100 – 150 m² (8%), iznad 150 m² (5%).
U Novi Vinodolski najviše je trosoban stan (67% ponude, prosječno 5.659 €/m²). Pregled po broju soba: jednosoban stan (3 oglasa, prosjek 5.023 €/m²), dvosoban stan (20 oglasa, prosjek 6.406 €/m²), trosoban stan (66 oglasa, prosjek 5.659 €/m²), četverosoban stan (7 oglasa, prosjek 3.732 €/m²), petosoban stan (2 oglasa, prosjek 3.093 €/m²).
Česta pitanja o nekretninama u Novi Vinodolski
Ovaj oglas košta 372.090 €, što je ispod prosjeka (11%) i ispod medijane (5%). Prosječna cijena sličnih oglasa iznosi 419.062 €, a medijana 393.637 €. Tržišni raspon kreće se od 112.000 do 1.517.368 €.
Cijena po m² ovog oglasa iznosi 6.891 €/m², što je iznad prosjeka (24%) i iznad medijane (6%). Prosjek za dvosoban stan u Novi Vinodolski je oko 5.536 €/m², medijana 6.495 €/m². Raspon u usporedivim oglasima: 1.990 – 11.423 €/m².
Prema trenutnim oglasima na SveHrNekretnine.com, prosječna cijena za dvosoban stan u Novi Vinodolski iznosi 419.062 €, a medijana 393.637 €. Raspon cijena kreće se od 112.000 do 1.517.368 €, na temelju 100 oglasa u uzorku.
Prosječna cijena po kvadratu za dvosoban stan u Novi Vinodolski iznosi oko 5.536 €/m², medijana je 6.495 €/m². Najniže i najviše uočene vrijednosti u uzorku kreću se od 1.990 do 11.423 €/m².
Trenutno imamo 319 aktivnih oglasa za dvosoban stan u Novi Vinodolski. Statistika tržišta izračunata je na temelju 100 reprezentativnih oglasa iz te pretrage.
Prosječna površina iznosi 74,3 m² (medijana 66,5 m²), s rasponom od 21,0 do 200,0 m² među oglasima u ovoj pretrazi.
Na temelju 319 aktivnih oglasa, tržište za dvosoban stan u Novi Vinodolski nudi širok raspon cijena i kvadratura. Prosječna cijena je 419.062 € (medijana 393.637 €), prosječna površina 74,3 m² (medijana 66,5 m²) — korisno za usporedbu prije odluke o kupnji.
Kontakt info
- Agencija
-
JO-DA NEKRETNINE d.o.o.
- Reg. posrednika br.
- 040220748
- Kontakt osoba
- Josip Šikić
- Telefon 1
- 091890... Prikaži broj
- Telefon 2
- 05140... Prikaži broj
- Adresa
- Kralja Tomislava 116
- Crikvenica, Hrvatska
Slične nekretnine
372.862 € 6.905 €/m²
NOVI VINODOLSKI – Stan od 54m² u ekskluzivnom resortu, prvi red do mora s pr
Novi Vinodolski
- 2 soba
- 54 m²
375.000 € 7.653 €/m²
Novi Vinodolski, 1-sobni stan s dnevnim, 49.62m2, terasa
Novi Vinodolski
- 2 soba
- 49 m²
365.551 € 6.303 €/m²
Novi Vinodolski, stan u luksuznom resortu! Izvrsna investicija!
Novi Vinodolski
- 2 soba
- 58 m²
380.000 € 3.065 €/m²
NOVI VINODOLSKI - dva uređena stana površine 124 m2
Novi Vinodolski
- 4 soba
- 124 m²
380.000 € 2.901 €/m²
NOVI VINODOLSKI - dva dvosobna stana, 400 m od mora
Novi Vinodolski
- 4 soba
- 131 m²
380.319 € 6.557 €/m²
Novi Vinodolski, stan u luksuznom resortu! Izvrsna investicija!
Novi Vinodolski
- 2 soba
- 58 m²
380.319 € 6.557 €/m²
Novi Vinodolski, stan u luksuznom resortu! Izvrsna investicija!
Novi Vinodolski
- 2 soba
- 58 m²
362.475 € 6.590 €/m²
Novi Vinodolski, stan u luksuznom resortu! Izvrsna investicija!
Novi Vinodolski
- 2 soba
- 55 m²
362.475 € 6.713 €/m²
NOVI VINODOLSKI – Stan od 54m² u ekskluzivnom resortu, prvi red do mora s pr
Novi Vinodolski
- 2 soba
- 54 m²
383.250 € 7.231 €/m²
Novi Vinodolski jednosobni apartman, drugi red do mora
Novi Vinodolski
- 2 soba
- 53 m²
383.250 € 7.231 €/m²
NOVI VINODOLSKI – Stan od 53m² u ekskluzivnom resortu, prvi red do mora s pr
Novi Vinodolski
- 2 soba
- 53 m²