Novi Vinodolski, 2.133m2 građevinskog zemljišta

Novi Vinodolski

535.000€

250 €/m2

Novo 2
Zemljiste, Novi Vinodolski, prodaja, 535000 €, 2133 m2
Zemljiste, Novi Vinodolski, prodaja, 535000 €, 2133 m2
Tip

Zemljiste

Površina

2133 m2

Detalji

Tip
Zemljiste
Cijena
535.000€
Površina
2133 m2 (250 €/m2)
Ažuriran
19.05.2026
ID
108646

Opis

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište gospodarsko-poslovne namjene u Novom Vinodolskom, ukupne površine 2.133m². Zahvaljujući svojoj namjeni i izvrsnoj lokaciji, zemljište predstavlja odličnu priliku za investitore i poduzetnike koji traže prostor za razvoj poslovnih sadržaja u blizini mora i prometne infrastrukture.
Zemljište je pogodno za izgradnju manjih proizvodnih pogona, skladišta, logističkih centara, trgovačkih sadržaja, hala, radionica ili servisnih djelatnosti. Ravan teren omogućuje jednostavniju i ekonomičniju gradnju, dok pristup direktno s ceste osigurava izvrsnu povezanost i funkcionalnost za poslovanje.
Posebna prednost ove nekretnine je stražnja strana parcele koja se nalazi svega 50 metara od kanala s vezovima za barke i direktnim izlazom na more, što dodatno povećava vrijednost i potencijal zemljišta za različite poslovne djelatnosti povezane s morem i nautiku.
Izvrsna lokacija, poslovna zona i neposredna blizina mora čine ovu nekretninu rijetkom prilikom na tržištu.

ID KOD AGENCIJE: T726

Diana Primožić
Agent s licencom
Mob: + 385 91 606 ... Prikaži broj
Tel: 051 322... Prikaži broj
Fax: 051 311... Prikaži broj
E-mail: diana@millennium-nekretnine.hr
www.millennium-nekretnine.hr

Kontakt info

Millennium Nekretnine
Kontakt osoba
Millennium Nekretnine
Telefon 1
+ 385 91 322 ... Prikaži broj
Telefon 2
+ 385 51 322... Prikaži broj
Adresa
Rikarda Katalinića Jeretova 1 (1. kat)
Rijeka, Hrvatska

Kontakt forma