Moderna vila s bazenom na mirnoj lokaciji s 3 spavaće sobe
Poreč
740.000€
4 431 €/m2
Tip
Kuća
Površina
167 m2
Struktura
5+
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 5+
- Cijena
- 740.000€
- Površina
- 167 m2 (4 431 €/m2)
- Površina zemljišta
- 510
- Terasa
- Da
- Udaljenost od mora
- 4000m
- Parkirno mjesto
- Da
- Ažuriran
- 10.05.2026
- ID
- 107855
Opis
Moderna vila s pogledom na more nalazi se u mirnom okruženju u blizini Poreča te nudi 167 m² stambene površine na uređenoj parceli od 510 m². Nekretnina je projektirana s naglaskom na funkcionalan raspored prostora, suvremenu arhitekturu i povezivanje unutarnjih i vanjskih sadržaja.
Prizemlje je organizirano kao otvoreni dnevni prostor koji objedinjuje dnevni boravak, kuhinju i blagovaonicu. Velike staklene stijene omogućuju obilje prirodnog svjetla i izravan izlaz na natkrivenu terasu te prostor s bazenom. Na istoj etaži nalaze se radna soba, gostinjski WC, ostava te tehnička prostorija za bazen s posebnim ulazom.
Na katu su smještene tri spavaće sobe. Glavna spavaća soba ima vlastitu kupaonicu, dok preostale dvije sobe koriste zajedničku kupaonicu. Kat je dodatno proširen velikim balkonom koji se proteže duž južne i zapadne strane kuće te pruža pogled na more i okolni krajolik.
Raspored i unutarnje značajke
open-space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom
tri spavaće sobe
dvije kupaonice i gostinjski WC
radna soba
ostava
tehnička prostorija za bazen s odvojenim ulazom
prostrani balkon na katu
Tehnička opremljenost
električno podno grijanje
klima uređaji u glavnim prostorijama
Vanjski prostor organiziran je za boravak na otvorenom i korištenje tijekom većeg dijela godine.
Okućnica i vanjski sadržaji
bazen dimenzija 10,5 x 2,5 m s pripremom za grijanje