OTOK PAG, POVLJANA - Apartman s vrtom i 2 terase

Povljana

222.450€

3 320 €/m2

Novo Oglas nije aktivan 6
Trosoban stan, Povljana, prodaja, 222450 €, 67 m2
Trosoban stan, Povljana, prodaja, 222450 €, 67 m2
Trosoban stan, Povljana, prodaja, 222450 €, 67 m2
Trosoban stan, Povljana, prodaja, 222450 €, 67 m2
Trosoban stan, Povljana, prodaja, 222450 €, 67 m2
Trosoban stan, Povljana, prodaja, 222450 €, 67 m2

Slične nekretnine