ISTRA, PULA - Ekskluzivno! Komforan stan nadomak centra grada

Kaštanjer, Pula

255.000€

4 322 €/m2

Oglas nije aktivan 6
Trosoban stan, Pula, Kaštanjer, prodaja, 255000 €, 59 m2
Trosoban stan, Pula, Kaštanjer, prodaja, 255000 €, 59 m2
Trosoban stan, Pula, Kaštanjer, prodaja, 255000 €, 59 m2
Trosoban stan, Pula, Kaštanjer, prodaja, 255000 €, 59 m2
Trosoban stan, Pula, Kaštanjer, prodaja, 255000 €, 59 m2
Trosoban stan, Pula, Kaštanjer, prodaja, 255000 €, 59 m2

Slične nekretnine