ISTRA, SAVUDRIJA - Moderan apartman blizu mora C04

Savudrija, Umag

546.000€

8 806 €/m2

Oglas nije aktivan 4
Dvosoban stan, Umag, Savudrija, prodaja, 546000 €, 62 m2
Dvosoban stan, Umag, Savudrija, prodaja, 546000 €, 62 m2
Dvosoban stan, Umag, Savudrija, prodaja, 546000 €, 62 m2
Dvosoban stan, Umag, Savudrija, prodaja, 546000 €, 62 m2

Slične nekretnine