ISTRA, SAVUDRIJA - Moderan apartman blizu mora C05
Savudrija, Umag
541.625€
8 879 €/m2
Slične nekretnine
ISTRA, SAVUDRIJA - Moderan apartman blizu mora B10
- 538.125€ 61 m2
ISTRA, SAVUDRIJA - Moderan apartman blizu mora C04
- 546.000€ 62 m2
ISTRA, SAVUDRIJA - Moderan apartman blizu mora C16
- 536.375€ 61 m2
Umag, okolica! Moderan stan sa okućnicom na 200 m do mora!
- 560.000€ 93 m2
SAVUDRIJA - ZAMBRATIJA
- 472.600€ 90 m2
ISTRA, SAVUDRIJA - Moderan apartman blizu mora C60
- 614.000€ 61 m2
ISTRA, SAVUDRIJA - Moderan apartman blizu mora B11
- 463.500€ 61 m2
ISTRA, SAVUDRIJA - Moderan apartman blizu mora C06
- 463.500€ 61 m2
ISTRA, SAVUDRIJA - Moderan apartman blizu mora B03
- 461.250€ 61 m2
ISTRA, SAVUDRIJA - Moderan apartman blizu mora C14
- 460.550€ 61 m2
ISTRA, SAVUDRIJA - Moderan apartman blizu mora C03
- 459.750€ 61 m2
ISTRA, SAVUDRIJA - Stan blizu mora A3-2
- 452.793€ 79 m2