ISTRA, SAVUDRIJA - Moderan apartman blizu mora C32

Savudrija, Umag

778.098€

8 366 €/m2

Oglas nije aktivan 6
Trosoban stan, Umag, Savudrija, prodaja, 778098 €, 93 m2
Trosoban stan, Umag, Savudrija, prodaja, 778098 €, 93 m2
Trosoban stan, Umag, Savudrija, prodaja, 778098 €, 93 m2
Trosoban stan, Umag, Savudrija, prodaja, 778098 €, 93 m2
Trosoban stan, Umag, Savudrija, prodaja, 778098 €, 93 m2
Trosoban stan, Umag, Savudrija, prodaja, 778098 €, 93 m2

Slične nekretnine