ISTRA, SAVUDRIJA - Moderan apartman blizu mora C47

Savudrija, Umag

822.122€

8 304 €/m2

Oglas nije aktivan 6
Trosoban stan, Umag, Savudrija, prodaja, 822122 €, 99 m2
Trosoban stan, Umag, Savudrija, prodaja, 822122 €, 99 m2
Trosoban stan, Umag, Savudrija, prodaja, 822122 €, 99 m2
Trosoban stan, Umag, Savudrija, prodaja, 822122 €, 99 m2
Trosoban stan, Umag, Savudrija, prodaja, 822122 €, 99 m2
Trosoban stan, Umag, Savudrija, prodaja, 822122 €, 99 m2

Slične nekretnine