KRK, PREKRASNA VILLA S BAZENOM
Garica, Vrbnik
716.000€
4 773 €/m2
Tip
Kuća
Površina
150 m2
Struktura
5+
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 5+
- Cijena
- 716.000€
- Površina
- 150 m2 (4 773 €/m2)
- Površina zemljišta
- 700
- Ažuriran
- 14.05.2026
- ID
- 108351
Opis
VILLA S BAZENOM I ČETIRI SPAVAĆE SOBE U MIRNOM DIJELU OTOKA KRKA
Na prodaju je prekrasna villa smještena u mjestu Garica na otoku Krk, idealna za miran obiteljski život, luksuzni odmor ili turističku investiciju. Villa se nalazi u mirnom i privatnom okruženju, nedaleko od Vrbnik, jednog od najpoznatijih vinskih mjesta u Hrvatskoj.
Nekretnina raspolaže s četiri prostrane spavaće sobe, od kojih su tri opremljene bračnim krevetima, dok jedna soba ima dva odvojena kreveta za jednu osobu. Svaka soba ima vlastitu kupaonicu i klima uređaj, čime je osigurana maksimalna udobnost i privatnost za sve goste ili članove obitelji. U zajedničkom dnevnom prostoru nalazi se i pomoćni ležaj za dvije osobe.
Villa je u potpunosti klimatizirana te nudi besplatan WiFi internet. Moderna i potpuno opremljena kuhinja sadrži sve potrebne kućanske aparate za ugodan i bezbrižan boravak.
Poseban dojam ostavlja vanjski prostor koji uključuje veliku natkrivenu terasu s roštiljem, idealnu za druženja i uživanje tijekom cijele godine. U centralnom dijelu okućnice smješten je bazen površine 36 m², dok dodatnu vrijednost nekretnini daju uređeno dječje igralište i privatni parking za četiri automobila.
Ova villa predstavlja savršen spoj luksuza, privatnosti i mediteranskog ugođaja te je odlična prilika za investiciju u turistički najam ili kupnju vlastite oaze za odmor na otoku Krku.
ID KOD AGENCIJE: 3001-247
Kontakt info
- Agencija
-
Diamond Real Estate