Pronađeno 236 oglasa

Novi Vinodolski, novogradnja, 2s+db, 67.52m2, lođa

Novi Vinodolski

U sklopu moderne novogradnje u Novom Vinodolskom, u prodaji je stan površine 67.52 m2. Stan ima funkcionalana raspored,... više

236.320€

  • 3
  • 67m²
    • 26.07.2026

NOVI VINODOSLKI, stan na prvom katu, 150m od mora

Novi Vinodolski

Prodajemo stan na odličnoj lokaciji samo 150m od mora. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi na prvom katu. Sastoji se... više

229.000€

  • 3
  • 50m²
    • 26.07.2026

Klenovica stan u eksluzivnoj novogradnji

Klenovica, Novi Vinodolski

Stan S4 nalazi se u prizemlju i ima ukupnu obračunsku površinu 68,02 m². Prostran i funkcionalan, idealan je za obiteljski... više

289.000€

  • 3
  • 68m²
    • 26.07.2026

Klenovica stan u eksluzivnoj novogradnji

Klenovica, Novi Vinodolski

Stan S22 ima 58,50 m² te pruža odličan raspored i ugodan vanjski prostor. U mirnom mediteranskom okruženju Klenovice, svega... više

325.000€

  • 3
  • 58m²
    • 26.07.2026

NOVI VINODOLSKI - Prekrasan stan 63m2, okućnica, 250m od mora

Novi Vinodolski

NOVI VINODOLSKI – Renovirani stan s predivnom terasom, 250 m od mora Iz ponude izdvajamo lijepi, renovirani stan površine... više

211.500€

  • 3
  • 63m²
    • 26.07.2026

SMOKVICA KRMPOTSKA - stan blizu mora

Smokvica Krmpotska, Novi Vinodolski

Prodajemo stan udaljen minutu hoda do mora i plaže, a na lijepoj i mirnoj lokaciji. Nalazi se na 2.katu stambene zgrade,... više

300.000€

  • 3
  • 97m²
    • 25.07.2026

NOVI VINODOLSKI - stan s pogledom na more u modernoj novogradnji

Novi Vinodolski

LP nekretnine posreduju u prodaji moderne novogradnje pouzdanog investitora izgrađene 2025.godine. Ova izuzetno kvalitetna... više

215.000€

  • 3
  • 61m²
    • 25.07.2026

NOVI VINODOLSKI - stan 1.kat, 63,52m2

Novi Vinodolski

Prodajemo stan u novogradnji sa pogledom na more. Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade a sastoji se od ulaznog... više

222.320€

  • 3
  • 63m²
    • 25.07.2026

Novi Vinodolski, novogradnja 2.kat

Novi Vinodolski

Prodajemo stan na drugom katu u novogradnji u Novom Vinodolskom sa prekrasnim pogledom na more. Stan je neto površine 63,52m2,... više

236.320€

  • 3
  • 67m²
    • 25.07.2026

Novi Vinodolski, novogradnja 65,67m2

Novi Vinodolski

Prodajemo stan na drugom katu u novogradnji u Novom Vinodolskom sa prekrasnim pogledom na more. Stan je neto površine 61,67m2,... više

229.845€

  • 3
  • 65m²
    • 25.07.2026

Novi Vinodolski dvosoban apartman, drugi red do mora

Novi Vinodolski

Stan ima 68 m² i sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice i terase... više

457.204€

  • 3
  • 68m²
    • 25.07.2026

Komforan stan sa pogledom na more i bazenom

Klenovica, Novi Vinodolski

NOVOGRADNJA S BAZENOM Prodajemo stan u kvalitetnoj novogradnji na mirnoj lokaciji u Klenovici. Stan se sastoji od dvije... više

295.000€

  • 3
  • 65m²
    • 25.07.2026

Klenovica dvosobni stan 200m od mora

Klenovica, Novi Vinodolski

U mirnom i ugodnom dijelu Klenovice prodaje se lijepo uređen dvosobni stan s dnevnim boravkom, smješten na drugom katu stambene... više

187.000€

  • 3
  • 64m²
    • 25.07.2026

KVARNER, NOVI VINODOLSKI - Dvosobni stan u novogradnji!

Novi Vinodolski

NOVI VINODOLSKI - Dvosobni stan u novogradnji! Posredujemo u prodaji odličnog projekta u Novom Vinodolskom u blizini centra... više

227.500€

  • 3
  • 65m²
    • 25.07.2026

Novi Vinodolski, stan blizu plaže i lijepim pogledom

Novi Vinodolski

Prodajemo stan na drugom katu kuće sa prekrasnim pogledom na more. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje, dnevnog... više

250.000€

  • 3
  • 75m²
    • 24.07.2026

Stan 200m od mora

Povile, Novi Vinodolski

STAN S PANORAMSKIM POGLEDOM 200M OD MORA Prodajemo stan na dobroj lokaciji samo par minuta udaljen od krasnih plaža i svih... više

199.000€

  • 3
  • 65m²
    • 24.07.2026

Povile stan u novogradnji

Povile, Novi Vinodolski

Na fantastičnoj lokaciji samo 30 metara od plaže,na prodaju su stanovi u novogradnji provjerenog investitora. Prizemni stan... više

270.000€

  • 3
  • 54m²
    • 24.07.2026

Povile stan u novogradnji

Povile, Novi Vinodolski

Na fantastičnoj lokaciji samo 30 metara od plaže,na prodaju su stanovi u novogradnji provjerenog investitora. Prizemni stan... više

275.000€

  • 3
  • 54m²
    • 24.07.2026