Kaštelir, moderna kuća sa bazenom i pogledom na more

Kaštelir, Kaštelir-Labinci

650.000€

4 088 €/m2

Tip

Kuća

Površina

159 m2

Struktura

4

Detalji

Tip
Kuća
Struktura
4
Cijena
650.000€
Površina
159 m2 (4 088 €/m2)
Površina zemljišta
985
Grijanje
Sustav grijanja, klimatizacije i ventilacije
Terasa
Da
Udaljenost od mora
7500m
Parkirno mjesto
Da
Ažuriran
14.05.2026
ID
108310

Opis

Istra, Kaštelir

Prodaje se samostojeća novoizgrađena kuća sa bazenom u Kašteliru.

Kuća se proteže na prizemlje i kat, a površina kuće iznosi 159.52 m2. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom open space koncepta, wc, kotlovnica te jedna spavaća soba sa privatnom kupaonicom. Iz dnevnog boravka se izlazi na natkrivenu terasu. Unutarnjim stepenicama dolazi se do kata gdje se nalazi hodnik te još 2 spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonicom. Jedna spavaća soba ima i izlaz na balkon sa kojeg se pruža otvoreni pogled na more i na prirodu.
Kuća se prodaje u fazi ključ u ruke (završeni podovi i sanitarije, bez namještaja). U gradnji su korišteni kvalitetni materijali, keramičke pločice, PVC stolarija sa troslojnim staklom. Grijanje je regulirano putem podnog grijanja na toplinsku pumpu i klima uređaja. Provedena je i prva faza instalacije za solarno grijanje vode.
Površina parcele na kojoj se nalazi kuća iznosi 985 m2. Okućnica je ograđena i lijepo uređena. U sklopu okućnice nalazi se bazen površine 32 m2, koji zajedno sa popločenim prostorom za sunčalište predstavlja idealan prostor za uživanje u toplim ljetnim mjesecima. Sa prednje strane kuće nalazi se i parkirni prostor za nekoliko automobila. Kod parkinga je izvršena priprema instalacija za punionicu električnih automobila. Ostali dio okućnice ispunjen je uređenim zelenim travnjakom.