ISTRA, RABAC - Komforna kuća s bazenom i pogledom na more

Rabac, Labin

493.000€

2 738 €/m2

Oglas nije aktivan 6
Kuca, Labin, Rabac, prodaja, 493000 €, 180 m2
Kuca, Labin, Rabac, prodaja, 493000 €, 180 m2
Kuca, Labin, Rabac, prodaja, 493000 €, 180 m2
Kuca, Labin, Rabac, prodaja, 493000 €, 180 m2
Kuca, Labin, Rabac, prodaja, 493000 €, 180 m2
Kuca, Labin, Rabac, prodaja, 493000 €, 180 m2

Slične nekretnine