Valtura, 5 građevinskih zemljišta, izuzetna prilika!
Valtura, Ližnjan
55.000€
95 €/m2
Tip
Zemljiste
Površina
577 m2
Detalji
- Tip
- Zemljiste
- Cijena
- 55.000€
- Površina
- 577 m2 (95 €/m2)
- Ažuriran
- 06.05.2026
- ID
- 107767
Opis
Prodaju se atraktivna građevinska zemljišta u mirnom i sve traženijem naselju Valtura, nadomak Pule.
Dostupno je ukupno pet (od šest) susjednih parcela površina:
577 m² = 55.000 €
584 m² = 56.000 €
592 m² = 56.000 €
634 m² = 60.000 €
670 m² = 64.000 €
Parcele predstavljaju izvrsnu priliku kako za investitore, tako i za kupce koji žele graditi obiteljsku kuću ili kuću za odmor u kvalitetnom i dobro povezanom okruženju.
Valtura posljednjih godina postaje jedno od najpoželjnijih naselja u okolici Pule zahvaljujući idealnom spoju mirnog života i odlične prometne povezanosti. Nalazi se desetak minuta vožnje od centra Pule, par minuta od zračne luke i glavnih prometnica, dok su prekrasne plaže južne Istre lako dostupne. Upravo zbog toga područje bilježi sve veći interes za gradnju obiteljskih kuća i vila za turistički najam.
Parcele su pravilnog oblika, optimalnih dimenzija za funkcionalnu gradnju te pružaju brojne mogućnosti projektiranja - od moderne prizemnice s bazenom do suvremene obiteljske vile s okućnicom.
Lokacija je posebno atraktivna za:
obiteljski život u mirnom okruženju
izgradnju kuća za odmor s turističkim potencijalom
investitore koji traže sigurnu dugoročnu vrijednost u Istri.
Valtura je danas prepoznata kao lokacija s velikim potencijalom razvoja, kako za stanovanje tako i za turističke projekte, što ovu ponudu čini izvrsnom investicijskom prilikom.
Za više informacija nazovite:
Kontakt info
- Agencija
-
SevenHills