OTOK PAG, NOVALJA kuća s bazenom i fantastičnim pogledom

Novalja

970.000€

4 075 €/m2

Oglas nije aktivan 6
Kuca, Novalja, prodaja, 970000 €, 238 m2
Kuca, Novalja, prodaja, 970000 €, 238 m2
Kuca, Novalja, prodaja, 970000 €, 238 m2
Kuca, Novalja, prodaja, 970000 €, 238 m2
Kuca, Novalja, prodaja, 970000 €, 238 m2
Kuca, Novalja, prodaja, 970000 €, 238 m2

Slične nekretnine