OPATIJA CENTAR – PRILIKA – luksuzni studio preko puta hotela milenij, direk
Opatija - Centar, Opatija
254.800€
5 539 €/m2
Tip
Stan
Površina
46 m2
Struktura
2
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 2
- Cijena
- 254.800€
- Površina
- 46 m2 (5 539 €/m2)
- Kat
- Suteren
- Grijanje
- Sustav grijanja, klimatizacije i ventilacije
- Udaljenost od mora
- 55m
- Parkirno mjesto
- Da
- Namještenost
- Namješten
- Ažuriran
- 20.05.2026
- ID
- 108653
Opis
OPATIJA CENTAR – PRILIKA – luksuzni studio preko puta hotela milenij, direktno u centru te blizu plaže i Lungomare
U DUXu izdvajamo vrhunsku priliku!
Nekretnina se nalazi u suterenu elegantne i održavane zgrade te predstavlja odličnu priliku za investiciju, turistički najam ili luksuzan boravak u centru Opatije.
Teoretski se radi o drugom redu do mora, što ovoj nekretnini daje dodatnu vrijednost i atraktivnost.
Studio apartman A16 ukupne površine 46,33 m2 sastoji se od studia površine 23,86 m2, kupaonice površine 4,70 m2 te kuhinje s blagovaonicom površine 17,77 m2.
Prostor je luksuzno i pažljivo uređen s naglaskom na eleganciju, funkcionalnost i maksimalnu iskoristivost prostora.
Nekretnina se prodaje potpuno namještena i opremljena, uključujući sav namještaj, dekoracije, kuhinjske uređaje, pribor za jelo i kompletan inventar – doslovno „ključ u ruke“, spremno za useljenje ili turistički najam bez dodatnih ulaganja.
Izuzetna lokacija u neposrednoj blizini mora, restorana, kafića, luksuznih hotela i svih sadržaja koje pruža centar Opatije čini ovu nekretninu rijetkom prilikom na tržištu.
Za dogovaranje posjete nekretnine nazovite agenta s povjerenjem - konzultacija na njemačkom jeziku moguća.
Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja: