ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s terasom Štinjan, Pula 223.129€ 3 847 €/m2 Novo Oglas nije aktivan 6 Slične nekretnine ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s terasom 223.129€ 57 m2 ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s lođom 223.130€ 58 m2 Dvosoban stan, novogradnja, Štinjan - 2. kat, 58,10m2 223.100€ 58 m2 Štinjan - stan na 1. katu - TOP lokacija 223.100€ 58 m2 Novogradnja na atraktivnoj lokaciji 223.100€ 55 m2 Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu, u Štinjanu. Kompleks se sastoj... 222.750€ 61 m2 Stan u izgradnji Štinjan – idealno za život ili investiciju 220.515€ 58 m2 Stan u izgradnji Štinjan – moderan stan blizu mora 220.515€ 57 m2 Dvosoban stan u Štinjanu – novogradnja, 1. kat, mirna lokacija 220.000€ 64 m2 Štinjan – komforan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji 220.000€ 64 m2 Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu, u Štinjanu. Kompleks se sastoj... 227.812€ 61 m2 Stan u blizini mora i plaže - 2. kat 228.250€ 61 m2