RIJEKA, TRSAT - stan 103 m2 u prizemlju + GARAŽA 25 m2 + okućnica u centru Tr Trsat, Rijeka 320.000€ 3 106 €/m2 Novo Oglas nije aktivan 6 Slične nekretnine Rijeka, Trsat, 4skl, 88.26m2, terasa, pogled na more 322.000€ 88 m2 Trsat, 130m2 dvoetažni stan s prekrasnim pogledom 315.000€ 130 m2 Trsat, 130m2 dvoetažni stan s prekrasnim pogledom 315.000€ 130 m2 TRSAT, ČETVEROSOBAN STAN S 2 BALKONA 312.000€ 93 m2 Trsat - prodaja stana i garsonijere na traženoj lokaciji 280.000€ 83 m2 RIJEKA, TRSAT - Stan 3S+DB,dio okućnice, dva parkirna mjesta 360.000€ 82 m2 Trsat, dvoetažni stan s pogledom na Kvarner, Roh-bau 360.500€ 111 m2 TRSAT, DVOETAŽNI STAN S PANORAMSKIM POGLEDOM 364.000€ 130 m2 TRSAT, DVOETAŽNI STAN S PANORAMSKIM POGLEDOM 364.000€ 130 m2 RIJEKA, TRSAT - stan 132 m2, 4S+DB s panoramskim pogledom na more + dodatni sta 365.000€ 163 m2 TRSAT, STAN I GARSONIJERA NA ODLIČNOJ LOKACIJI 270.000€ 83 m2 Rijeka, Trsat, 111.63m2, dvoetažni stan 3s+db, pogled na more 370.000€ 111 m2