RIJEKA, DRENOVA - građevinsko zemljište 1460m2 s pogledom na more za stambenu
Drenova, Rijeka
304.000€
208 €/m2
Tip
Zemljiste
Površina
1460 m2
Detalji
- Tip
- Zemljiste
- Cijena
- 304.000€
- Površina
- 1460 m2 (208 €/m2)
- Ažuriran
- 08.05.2026
- ID
- 107926
Opis
RIJEKA, DRENOVA - građevinsko zemljište 1460m2 s pogledom na more za stambenu zgradu- stanove / obiteljsku kuću s bazenom
Građevinsko zemljište ima djelomičan pogled na more i južnu orijentaciju.
Teren je smješten na brežuljku
Teren je konfiguracijski u blagom padu.
Teren se nalazi na tihoj i mirnoj poziciji i odmah do puta.
Sve komunalije do terena.
Čisto i uredno vlasništvo.
Teren je djelomično očišćen i spreman za gradnju.
Buduće izgrađena nekretnina ne bi imala pogled na more iz prizemlja, ali s prve etaže pružao bi se pogled na more i Kvarnerski zaljev.
Po prostornom planu zemljište se nalazi na području gdje je visoka izgradivost (ukupno do 16 stanova),
Za zemljište su definirane međe (potvrđen i proveden geodetski elaborat),
Odlična infrastruktura u radijusu od 450 do 1500m: izlaz/ulaz na zaobilaznicu, autobusna stanica, pošta, banka, sportski centar, ambulanta, ljekarna, restoran, škola, dječji vrtić, trgovački centar, benzinska pumpna stanica...
Dobra prilika za investitore koji se bave izgradnjom stambenih zgrada – stanova, ali i za one koji bi htjeli izgraditi obiteljsku kuću / villu u tihom i mirnom okruženju.
NEKRETNINA NA ODLIČNOJ LOKACIJI S VELIKIM POTENCIJALOM!!!
DRENOVA:
Ukoliko želite život ‘punim plućima’ Drenova je riječki kvart o kojem biste trebali razmisliti pri odabiru nekretnine. Ime je dobila po drenu, šumskoj voćki koja raste u drenovskim šumama. Smještena na rubnom području gra
Kontakt info
- Agencija