ISTRA, ROVINJ – Stan s očaravajućim pogledom na more. Prilika! Rovinj 550.000€ 8 593 €/m2 Novo Oglas nije aktivan 6 Slične nekretnine SNIŽENO! Rovinj, stan s impozantnim pogledom na more i terasom 550.000€ 64 m2 ISTRA, ROVINJ - 2SS+DB stan smješten prvi red do mora s privatnom plažom 550.000€ 50 m2 ISTRA, ROVINJ - Luksuzan stan 300 m od plaže 560.000€ 110 m2 Rovinjska oaza: prostran i svijetao stan s pogledom 539.500€ 115 m2 Istra, Rovinj - prodaja stana od 129m2 u kući! 531.500€ 129 m2 Rovinj, opremljen stan u prizemlju s velikim dvorištem, blizu plaža 569.000€ 81 m2 Rovinj - Prostran dvosoban stan s velikom terasom 531.000€ 128 m2 Rovinj, stan na osunčanoj lokaciji blizu mora 530.000€ 101 m2 Rovinj, Istra – Prostrani dvoetažni stan, moderan dizajn 570.000€ 176 m2 ROVINJ - luksuzan stan 145m2 570.000€ 145 m2 ISTRA, ROVINJ - Namješten stan u novogradnji, 1.kat, 800m od mora 570.000€ 100 m2 Rovinj, Istra - prodaja stana od 128m2! 527.400€ 128 m2