ŠIBENIK, BRODARICA - Stan na prodaju, novogradnja, s pogledom na Krapanj Brodarica, Šibenik 247.000€ 3 800 €/m2 Novo Oglas nije aktivan 6 Slične nekretnine ŠIBENIK, BRODARICA – Stan u blizini plaže, s predivnim pogledom na more 249.000€ 70 m2 ŠIBENIK, BRODARICA – Stan u novogradnji s pogledom na more i otoke 249.000€ 70 m2 ŠIBENIK, BRODARICA – Novogradnja s terasom i garažom, 270 m od mora 250.000€ 74 m2 BRODARICA- STAN NA PRVOM KATU S GARAŽOM- ATRAKTIVNA LOKACIJA- 66m2- S3 250.000€ 66 m2 BRODARICA- JEDNOSOBAN STAN U PRIZEMLJU - NOVI PROJEKT- 2B 244.000€ 60 m2 ŠIBENIK, BRODARICA - Moderna novogradnja s pogledom na Krapanj 243.500€ 60 m2 ŠIBENIK, BRODARICA - Stan na prodaju, novogradnja, s pogledom na Krapanj 243.500€ 60 m2 Jednosoban stan, top pogled - novogradnja 243.480€ 60 m2 ŠIBENIK, BRODARICA – Novogradnja, dvosoban stan s vrtom i 2 parkinga 251.694€ 81 m2 BRODARICA- NOVI PROJEKT- A1 U PRIZEMLJU- 2SB+ DB+ VRT 70m2 251.694€ 81 m2 Dvosoban apartman, 2 parkinga - novogradnja (A1) 251.694€ 81 m2 ŠIBENIK, BRODARICA – Novogradnja, 2S+DB, 2 parkinga, vrt, terasa 241.061€ 78 m2