Barban, građevinsko zemljište na lijepoj i mirnoj lokaciji
Barban
65.000€
80 €/m2
Tip
Zemljiste
Površina
807 m2
Detalji
- Tip
- Zemljiste
- Cijena
- 65.000€
- Površina
- 807 m2 (80 €/m2)
- Ažuriran
- 14.05.2026
- ID
- 108348
Opis
Istra, Barban, građevinsko zemljište na mirnoj i intimnoj lokaciji.
U ponudi je građevinsko zemljište površine 807 m2, smješteno u mirnom dijelu Barbana, svega nekoliko minuta od centra mjesta. Lokacija je idealna za sve koji žele uživati u privatnosti, prirodi i opuštenom istarskom načinu života.
Zemljište je lijepog oblika, u laganom padu, pogodno za gradnju obiteljske kuće ili kuće za turistički najam. Infrastruktura se nalazi u blizini parcele, što budućem vlasniku omogućuje jednostavniji i brži početak gradnje.
Barban je poznat po autentičnom istarskom ambijentu, zelenilu i dobroj prometnoj povezanosti. U neposrednoj blizini nalaze se trgovine, restorani, škola i ostali sadržaji potrebni za svakodnevni život, dok su more i uređene plaže udaljeni svega kratkom vožnjom.
Odlična prilika za investiciju ili stvaranje vlastitog doma u mirnom dijelu Istre.
ID KOD AGENCIJE: 2016-39
Kontakt info
- Agencija
-
Diamond Real Estate
- Kontakt osoba
- Robert Pinzan
- Telefon 1
- + 385 (0)52 210... Prikaži broj
- Adresa
- Partizanska 5A
- Poreč, Hrvatska
Slične nekretnine
BARBAN, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE U BLIZINI CENTRA
- 65.000€ 11669 m2
Poljoprivredno-građevinsko zemljište u okolici Barbana!
- 65.000€ 3146 m2
Barban, građevinsko zemljište na top lokaciji
- 65.000€ 946 m2
Istra, Barban, građevinsko zemljište 970m2
- 65.000€ 970 m2
Istra, Barban, građevinsko zemljište 970m2
- 65.000€ 970 m2
ISTRA, BARBAN - Građevinsko zemljište 648 m2
- 65.000€ 648 m2