OTOK KRK, DOBRINJ, HLAPA - prostrano građevinsko zemljište 1413 m2 Hlapa, Dobrinj 130.000€ 92 €/m2 Oglas nije aktivan 4 Slične nekretnine HLAPA, OTOK KRK, GRAĐEVINSKO I POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE 130.000€ 1413 m2 Krk, Hlapa - prodaja atraktivnog zemljišta za izgradnju kuće 125.000€ 1413 m2 GORNJA HLAPA 150.000€ 500 m2 Otok Krk, Dobrinj, građevinsko zemljište, 451m2 153.000€ 451 m2 KRK - HLAPA 380.000€ 3169 m2