OPATIJA, LOVRAN - STAN + STUDIO APARTMAN U STAROJ VILLI
Lovran
390.000€
3 611 €/m2
Tip
Stan
Površina
108 m2
Struktura
3
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 3
- Cijena
- 390.000€
- Površina
- 108 m2 (3 611 €/m2)
- Površina zemljišta
- 300
- Kat
- Potkrovlje
- Ažuriran
- 13.05.2026
- ID
- 108086
Opis
Potkrovlje stare vile na top lokaciji + turistički studio apartman
U ponudi je stan u potkrovlju stare vile, ukupne površine 108 m², smješten na izuzetno atraktivnoj i mirnoj lokaciji, idealnoj za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Posebnu vrijednost ovoj nekretnini daje novo uređeni i kategorizirani studio apartman za turistički najam, koji ostvaruje vrlo dobre prihode tijekom cijele godine te predstavlja odličnu priliku za dodatnu zaradu i povrat investicije.
Stan se sastoji od dvije velike spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje povezane s blagovaonicom, hodnika, kupaonice te praktične ostave. Zahvaljujući rasporedu prostorija i položaju u potkrovlju vile, nekretnina odiše toplinom, privatnošću i posebnim šarmom starogradnje.
Uz stan dolazi jedno parkirno mjesto, drvarnica te okućnica na korištenje, što dodatno povećava kvalitetu stanovanja i funkcionalnost nekretnine.
Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – trgovina, škole, vrtića, javnog prijevoza, restorana i centra grada. Sve je dostupno na pješačkoj udaljenosti, što ovu nekretninu čini idealnim izborom za život, ali i kao investiciju za dugoročni ili turistički najam.
Ključne prednosti nekretnine:
- stan u staroj vili
- potkrovlje s karakterom
- 88 m² stambene površine
- kategorizirani studio apartman
- odlični prihodi od turističkog najma
- dvije velike spavaće sobe