OPATIJA, CENTAR - stan s garažom u finoj gradnji s prekrasnim pogledom na cij
Opatija - Centar, Opatija
550.000€
5 851 €/m2
Tip
Stan
Površina
94 m2
Struktura
3
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 3
- Cijena
- 550.000€
- Površina
- 94 m2 (5 851 €/m2)
- Kat
- 2
- Grijanje
- Sustav grijanja, klimatizacije i ventilacije
- Garaža
- Da
- Parkirno mjesto
- Da
- Ažuriran
- 20.05.2026
- ID
- 108661
Opis
OPATIJA, CENTAR - stan s garažom u finoj gradnji s prekrasnim pogledom na cijeli Kvarnerski zaljev
U posebnoj DUX ponudi predstavljamo vrhunski stan s pogledom na more koji ostavlja bez riječi. Radi se o stanu od 94m2 na 2. katu jedne uredne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka i blagovaonicom, posebnom kuhinjom, 2 spavaće sobe, hodnika, kupaonice, dodatnog wc-a, ostave te 3 balkona.
Dnevni boravak s blagovaonicom ovoga stana ima južni panoramski pogled na prekrasno plavetnilo mora. Na natkrivenom balkonu koji komunicira s dnevnim boravkom možete uživati u već spomenutom prekrasnom pogledu na more.
Ovaj stan je u vrhunskom i polunamještenom stanju. Nadalje, ističemo važne karakteristike:
- norveški radijatori u svakoj sobi, hodniku i kupaonici
- instalirani klima uređaj,
- natkrivena 3 balkona,
- panoramski pogled zauvijek,
- garaža,
- osigurana dodatna parkirna mjesta,
- ugrađene roletne,
- vrhunska keramika,
- ugradbeni ormari,
- 2 spavaće sobe s balkonima
- dodatna prostorija na međukatu (praonica i sušionica rublja)
- novi krov
- blizina Opatije
- kvalitetni susjedi
Zgrada se nalazi samo 280 m zračne linije od plaže Črnikovica i šetnice Lungomare. Pješice do Voloskog i mora je 10 minuta nizbrdo, ili samo 2 minute vozilom.
Ovaj stan može uz malo vlastitog ukusa te novog namještaja biti jedinstvena prilika za kupnju većeg stana s garažom u blizini centra Opatije.