OPATIJA, IČIĆI, POLJANE- građevinsko zemljište s kućom za adaptaciju i pre

Poljane, Opatija

285.000€

259 €/m2

Novo Oglas nije aktivan 6
Zemljiste, Opatija, Poljane, prodaja, 285000 €, 1100 m2
Zemljiste, Opatija, Poljane, prodaja, 285000 €, 1100 m2
Zemljiste, Opatija, Poljane, prodaja, 285000 €, 1100 m2
Zemljiste, Opatija, Poljane, prodaja, 285000 €, 1100 m2
Zemljiste, Opatija, Poljane, prodaja, 285000 €, 1100 m2
Zemljiste, Opatija, Poljane, prodaja, 285000 €, 1100 m2

Slične nekretnine