OPATIJA, POLJANE - Prodaja građevinskog zemljišta s građevinskom dozvolom i
Poljane, Opatija
240.000€
220 €/m2
Tip
Zemljiste
Površina
1089 m2
Detalji
- Tip
- Zemljiste
- Cijena
- 240.000€
- Površina
- 1089 m2 (220 €/m2)
- Udaljenost od mora
- 2000m
- Ažuriran
- 21.04.2026
- ID
- 104930
Opis
OPATIJA, POLJANE - Prodaja građevinskog zemljišta s građevinskom dozvolom i pogledom
Posredujemo u prodaji predivnog terena s ishodovanom građevinskom dozvolom i plaćenim komunalijama. Teren se nalazi na super lokaciji u blizini glavne prometnice, a opet u mirnom i tihom naselju s panoramskim pogledom na more!
Po građevinskoj dozvoli se može izgraditi vila na tri etaže.
PODRUM (koeficijent 0.5; neto korisna površina nakon koeficijenata)
- LIFT - 1,5 m2
- PRAONICA - 7,2 m2
- SPREMIŠTE 1 - 3,6 m2
- SPREMIŠTE 2 - 10,5 m2
- STEPENIŠTE - 4,4 m2
- STROJ.BAZ.TEH. - 2,8 m2
- STROJARNICA - 7,3 m2
SUTEREN (koeficijent 1 osim natkrivena terasa 0.5)
- KUĆNO KINO - 20,4 m2
- LIFT - 2,7 m2
- NATKRIVENA TERASA - 13,2 m2
- PREDPROSTOR - 6,5 m2
- PROSTOR ZA VJEŽBANJE - 98,6 m2
- SAUNA - 8,0 m2
- STEPENIŠTE - 7,6 m2
- URED - 15,5 m2
- WC - 2,8 m2
PRIZEMLJE (koeficijent 1 osim natkrivenih terasa 0.5)
- DNEVNA SOBA - 33,7 m2
- GARDEROBA 1 - 2,9 m2
- GARDEROBA 2 - 1,9 m2
- KUHINJA I BLAGOVAONA - 33,0 m2
- LIFT - 2,7 m2
- NATKRIVENA TERASA - 1,5 m2
- NATKRIVENA TERASA - 2,4 m2
- PREDPROSTOR - 18,2 m2
- PROSTOR ZA ČITANJE - 17,6 m2
- SANITARIJE 1 - 7,5 m2
- SANITARIJE 2 - 6,3 m2
- SOBA 1 - 13.4 m2
- SOBA 2 - 16,0 m2
- STEPENIŠTE - 7,2 m2
- TEH.SOBА - 1,6 m2
- WC - 2,1 m2
KAT (koeficijent 1 osim garaže i lođe 0.75)
- GARAŽA - 8,0 m2
- GARDEROBA 3 - 3,6 m2
- LIFT - 2,7 m2
- LOĐA 1 - 2,7 m2
- PREDP. 4 - 4,7 m2
- PREDP. 5 - 4,4 m2