Poreč, okolica - luksuzna moderna vila s pogledom na more
Poreč
935.000€
3 339 €/m2
Tip
Kuća
Površina
280 m2
Struktura
5+
Grijanje
Sustav grijanja, klimatizacije i ventilacije
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 5+
- Cijena
- 935.000€
- Površina
- 280 m2 (3 339 €/m2)
- Površina zemljišta
- 750
- Grijanje
- Sustav grijanja, klimatizacije i ventilacije
- Terasa
- Da
- Udaljenost od mora
- 2500m
- Parkirno mjesto
- Da
- Namještenost
- Namješten
- Ažuriran
- 21.05.2026
- ID
- 108806
Opis
Istra, Poreč, okolica
Prodaje se prekrasna moderna vila suvremene arhitekture i elegantnog dizajna s pogledom na more, udaljena svega 2,5 km od Poreča i njegovih prekrasnih plaža.
Kuća je osmišljena prema konceptu otvorenog prostora pa prizemlje obuhvaća moderno uređenu i potpuno opremljenu kuhinju, prostranu blagovaonicu te ugodan dnevni boravak idealan za opuštanje i druženje. U prizemlju se nalazi i komforna spavaća soba s vlastitom kupaonicom, dodatni gostinjski WC, prostorija koja trenutno služi kao dječja igraonica te dvije praktične ostave.
Na katu su smještene tri prostrane spavaće sobe, od kojih jedna ima vlastitu garderobu odnosno walk-in ormar. Također, na katu se nalaze dvije elegantno uređene kupaonice – jedna opremljena tušem, a druga kadom.
Sve prostorije klimatizirane su radi maksimalne udobnosti tijekom cijele godine. Vila je spojena na gradski plin te ima centralno podno grijanje, dok su u kupaonicama postavljeni dodatni radijatori. Na krovu su ugrađeni solarni paneli za grijanje sanitarne vode. Prozori i balkonska vrata opremljeni su električnim roletama, a velika staklena stijena u dnevnom boravku dodatno ima vanjske žaluzine.
Okućnica pruža potpun ugođaj privatnosti i odmora te uključuje veliki bazen, natkrivenu terasu za uživanje na otvorenom i dječje igralište.